• Blog

 

Blog agnes

Poniedziałek, 2018-06-11  źródło obrazka: pixabay.com

Witaj na blogu drogerii internetowej AgnesCosmetics!

Drogeria internetowa AgnesCosmetics.com to firma z długoletnią historią.
Swoją działalność postanowiliśmy przenieść do Internetu blisko 2 lata temu i wciąż się rozwijamy. W końcu przyszedł czas na blog o tematyce kosmetycznej!:)

Kilka słów o drogerii

AgnesCosmetics.com to nie tylko drogeria internetowa. Posiadamy również dwa punkty stacjonarne, zlokalizowane w C.H. E'Leclerc, przy ulicy T.Zana w Lublinie. Zarówno sklep internetowy, jak i punkty handlowe, wyposażony jest w bardzo szeroki asortyment. Znajdziesz tu produkty kosmetyczne bardzo znanych marek. 

Asortyment sklepu internetowego

To aż kilkanaście tysięcy produktów! Akcesoria kosmetyczne, pędzle do makijażu, podkłady, fluidy, szminki do ust, lakiery do paznokci (również hybrydowe), kosmetyki do pielęgnacji i higieny (także dla mężczyzn). Sztuczne rzęsy? Tylko najlepsze i sprawdzone marki! Na pewno znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o swoje ciało czy włosy. 

Bezpiecze zakupy

Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo zakupów to podstawawowa funkcja, jaką powinien spełnić sklep internetowy, a w szczególności sklep z popularnymi i tanimi kosmetykami. Korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców szybkich płatności, dzięki czemu bezpieczeństwo transakcji jest w 100% zachowane.  

Szybka realizacja zamówień

Wysyłka maksymalnie do 48 godzin od złożenia przez Ciebie zamówienia.
Asortyment jest ogromny, zamówień też trochę, ale wszystkie je staramy się zrealizować tak szybko, jak to możliwe :) 

Dostawa

Oferujemy wiele opcji dostawy, aby jak najbardziej dopasować się do Ciebie. Szybki kurier, list ekonomiczny, a może paczkomat? Ty wybierasz. Sposoby i koszty dostawy znajdziesz tutaj.

Bestsellery

Produkty, które cieszą się największą popularnością w naszej drogerii, to bez wątpienia sztuczne rzęsy Star Colors oraz Bling. To wysokiej jakości, profesjonalne, jedwabne kępki rzęs, dostępne w kilku rozmiarach i w świetnej cenie! Koniecznie zobacz kępki i inne bestsellery, a także promocje :)