Z cyklu świątecznego prezentownika, dzisiaj przedstawiamy nasze pomysły na podarunki dla naszych milusińskich. Przede wszystkim prezenty dla dzieci powinny być pięknie, kolorowo zapakowane. Zatem niech będzie bajkowo i radośnie! Ciekawym pomysłem na prezenty świąteczne dla dzieci są zestawy kosmetyczne inspirowane znanymi bajkami. W naszej drogerii znajdziecie piękne podarunki nawiązujące do Disneyowskich bajek. Skomponowane są na bazie delikatnych składników, do wrażliwej skóry dziecka.

Dzieci z pewnością zachwyci zestaw zainspirowany bajką Disneya. Corine de Farme Disney Zestaw prezentowy Frozen 2  to marzenie dla małych dziewczynek. Znajdują się w nim woda toaletowa i żel pod prysznic dla spełnienia potrzeb małej księżniczki. Dodatkowo są piękne spinki do włosów i bransoletka, aby dziewczynka mogła poczuć się bajkowo. A dołączona zakładka do książki pozwoli jeszcze cudowniej przenieść się w świat bajek!
https://www.sohe.pl/category/?q=Corine+de+Farme+Disney+Zestaw+prezentowy+Frozen+2#top

Dla nieco młodszych dzieci proponujemy ciekawy zestaw z kolorowanką do wycięcia i kredkami. To cudowny pomysł na spędzenie świątecznego czasu na artystycznych wyzwaniach! W zestawie Disney Olaf's Frozen Adventure dodatkowo woda toaletowa i żel pod prysznic w radosnych, dziecięcych zapachach. Aby świąteczna kąpiel była świetną, pachnącą zabawą.

https://www.sohe.pl/category/?q=Corine+de+Farme+Disney+Zestaw+prezentowy+Olaf%27s+Frozen+Adventure#top


O byciu księżniczką marzy chyba każda mała dziewczynka. Niech spełni te marzenia, dzięki zestawowi prezentowemu Corine de Farme Disney Princess. Fantastyczne gadżety do włosów i bransoletka pozwolą jej poczuć się, jak w swojej ulubionej bajce. Woda toaletowa w zapachu prawdziwej księżniczki niech będzie tu przysłowiową kropką nad i. A kąpiel z uroczo zapakowanym żelem pod prysznic pozwoli wcielić się w rolę ulubionej baśniowej postaci.

https://www.sohe.pl/category/?q=Corine+de+Farme+Disney+Zestaw+prezentowy+Princess#top


Święta to czas szczególnie oczekiwany przez dzieci z nadzieją i ekscytacją. Stwórzmy im ten czas jeszcze bardziej bajkowym z naszymi zestawami kosmetycznymi.