Lubimy cieszyć się latem, słońcem, pragniemy wrócić z urlopu z piękną opalenizną. Jednak aby jednocześnie mieć pewność, że nie wyrządzamy swojej skórze szkody przez nadmierne opalanie należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Bo słoneczny odcień skóry będzie pożądany tylko, jeśli po sezonie wakacyjnym nie pozostaną nam nieestetyczne przebarwienia, czy wysuszona słońcem szorstka skóra.

Przede wszystkim pamiętajmy, aby unikać wychodzenia na pełne słońce w godzinach 11-15. To wtedy najsilniej dociera promieniowanie UVA i UVB. Ale jeśli musimy już wyjść pamiętajmy o nakryciu na głowę, okularach przeciwsłonecznych i koniecznie zastosowaniu dobrych filtrów ochronnych. Należy szukać produktów posiadających właściwości ochronne nie tylko UVB ale UVA. Promienie UVA wyrządzają największe szkody skórze poprzez niszczenie włókien kolagenowych skóry, a to już pierwszy krok to zmarszczek!

Zapraszamy do przeglądu ciekawej oferty tanich kosmetyków do opalania w naszej drogerii online na nadchodzący sezon letni. 

https://www.sohe.pl/category/?q=+++++Bielenda+Bikini+Kokosowe+Mleczko+do+opalania+nawil%C5%BCaj%C4%85ce+SPF+30#top

https://www.sohe.pl/category/?q=Floslek+Sun+Care+Balsam+do+opalania+familijny+SPF+30#top

https://www.sohe.pl/category/?q=SORAYA*SUN+CARE+Balsam+SPF+30#top

https://www.sohe.pl/category/?q=+++++Dax+Sun+Emulsja+do+opalania+d+twarzy+i+cia%C5%82a+SPF+30#top

https://www.sohe.pl/category/?q=Nivea+Q10+Plus+C+Krem+przeciwzmarszczkowy+nawil%C5%BCaj%C4%85cy+na+dzie%C5%84+SPF30#top