Przedłużanie rzęs, podobnie jak wcześniej manicure hybrydowy szturmem zdobywa serca kobiet na całym świecie. Brak konieczności codziennego malowania rzęs, perfekcyjne rzęsy od razu po przebudzeniu, minimalne zabiegi mające na celu utrzymanie podkreślonego wyglądu oka - to wszystko przemawia za popularnością przedłużania rzęs sztucznymi kępkami.
Kępki rzęs są sztandarowym produktem drogerii Sohe - u nas znajdziesz kępki popularnych marek, jak Stars Colors (Silk), Nesura o grubości 0.1 mm, te grubsze - 0.15 mm marki Bling, jak również serie premium - tu naszym partnerem jest marka Clavier.
Nie polecamy zabiegu samodzielnego przedłużania rzęs - podobnie, jak inne zabiegi kosmetyczne przedłużanie sztucznymi kępkami, wykonanie pozostawmy specjalistom. Do klejenia rzęs do powieki używa się specjalnego kleju, występującego w formie przezroczystej lub kolorze czarnym. Nie skuś się niską ceną i nie decyduj się na najtańsze kleje - są one raczej miernej jakości i nie chcesz mieć tego na oku. Wspomniana marka Clavier produkuje fajne kleje, które mogą być alternatywą dla najbardziej znanym klejów do rzęs Duo.
Przedłużone rzęsy nie wymagają wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Jednym z podstawowych jest systematyczne (codzienne) ich przeczesywanie dedykowaną szczoteczką. Szczoteczki te nie są drogie - jeśli ich nie dostałaś jako gratis od swojej kosmetyczki, nabędziesz je u nas za złotówkę (jak się upomnisz, dorzucimy gratis do Twojego większego zamówienia:). Istnieją jeszcze szczoteczki silikonowe, lepszej jakości - co kto lubi.