Jeśli czytasz ten wpis, to być może szukasz nowego dostawcy kosmetyków pielęgnacyjnych lub akcesoriów kosmetycznych. Jestem raczej pewien, że zwracasz uwagę nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na jakość produktów - w końcu to Ty na nich pracujesz i Ty będziesz odpowiadać za ich jakość przed swoimi klientkami.

Naszym bestsellerem są kępki rzęs oraz akcesoria do przedłużania rzęs. Marki takie jak Nesura, Bling, Stars Colors (Silk) oraz Clavier są Ci być może znane i są u nas dostępne w atrakcyjnych cenach.

Do rzęs polecić możemy kleje marki Clavier - wypierają one powoli markę Duo ze względu na porównywalną, ale jednak niższą cenę i taką samą jakość. Oczywiście kleje te występują w formie bezbarwnej, jak i kolorze czarnym.

Nasza propozycja jest bogata - tutaj znajdziesz więcej produktów, które być może Cię zainteresują:

https://www.sohe.pl/Sztuczne-rzesy-c694

Gdy zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej, koniecznie daj mi znać na maila: info@sohe.pl, abym mógł włączyć Ci stały 8% rabat. Dodatkowo zakupy powyżej 200 zł wysyłane są bez kosztów przesyłki - również kurierem za pobraniem, co jest najczęstszą formą dostawy u zawodowych kosmetyczek regularnie zaopatrujących się przez nasz sklep internetowy.