Profesjonalne wizażystki mają w swoich kufrach nawet kilkadziesiąt pędzli ale dla przeciętnej kobiety istnieje pewien niezbędnik pędzlowy. Dziś o dobrych tanich pędzlach do makijażu, które idealnie dopełnią każdą kosmetyczkę. W naszej hurtowni jest szereg pędzli do makijażu, które można podzielić według pewnych podstawowych kategorii. Z nimi makijaż będzie o wiele bardziej precyzyjny i wykonany w sposób profesjonalny. Zapraszamy do przeglądu naszych propozycji pędzli do wykonania makijażu upiększającego.

Pędzel do podkładu

Podkład na twarzy musi być rozprowadzony w sposób idealny, w tej roli świetnie sprawdzi się pędzel typu flat top, bo pozwala stemplować twarz.
https://www.sohe.pl/category/?q=+++++Neess+P%C4%99dzel+Kabuki+Flat+Top+do+podk%C5%82adu#top

Pędzel do pudru

Powinien być odpowiednio gęsty, bo zgodnie z technika wizażystów puder należy bardziej wklepać pędzlem, aniżeli rozetrzeć. Tylko wówczas bowiem lepiej utrwalimy makijaż.
https://www.sohe.pl/category/?q=Top+Choice+Makija%C5%BC+P%C4%99dzel+do+pudru+%2836224%29#top

Pędzel do różu

Polecamy skośne pędzle, które nawet w niewprawionej dłoni pięknie zaznaczą kontur policzka.
https://www.sohe.pl/category/?q=DONEGAL+LOVE+PINK+P%C4%99dzel+do+r%C3%B3%C5%BCu+%284079%29+1szt#top

Pędzel do cieni

Istnienie mnóstwo typów pędzelków do cieni, ale podstawowym uniwersalnym jest tzw. pędzel języczkowy. Takim pędzlem rozprowadzimy jasny cień bazowy na całej powiece ale także nadamy oku pożądany kontur.
https://www.sohe.pl/category/?q=Neess+P%C4%99dzel+do+cieni+%284036%29#top

Mając powyższy zbiór podstawowych 4 pędzli Wasz makijaż będzie wykonany w sposób sprawny i zachwyci efektami!