Poszukujesz nowego dostawcy kosmetyków do makijażu, pielęgnacji, chemii gospodarczej lub środków czystości? A może aktualny dostawca nie spełnia już Twoich oczekiwań związanych z ceną produktów lub ich jakością? Irytuje Cię wysokie minimum logistyczne, gdy chcesz składać małe zamówienia tak jak w zwykłym sklepie internetowym? W odpowiedzi na wskazane powyżej potrzeby, chcielibyśmy opowiedzieć Ci w kilku zdaniach o naszej hurtowni i zasadach współpracy.

Sohe to rzetelny i sprawdzony dostawca bogatej kategorii produktów kosmetycznych i higienicznych, niezbędnych w prowadzeniu wielu działalności. U nas kupujesz w przystepnych cenach, a produkty są wysyłane w ciągu 2 dni roboczych. Dla każdego klienta mamy przygotowany rabat.

W naszym bogatym asortymencie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby lokali usługowych, w tym gabinetów kosmetycznych, ale również hoteli, restauracji i innych podmiotów, w których konieczne jest dbanie o wysoki stopień czystości oraz higieny.

Nasza bogata oferta chemii gospodarczej to hipoalergiczne proszki do prania, a także obszerna oferta mydeł w płynie (w tym ekonomiczne zapasy w butlach 5l), płynów do pielęgnacji podłóg, środków WC, preparatów do czyszczenia różnych powierzchni i uporczywych zabrudzeń oraz świece dekoracyjne i zapachowe Artman i House of Glam oraz Eco Life. U nas, znajdziesz także aromatyczne odświeżacze powietrza, które wprawią Twoich klientów w idealny nastrój.

Jak przebiega współpraca z Sohe? Zacznij od rejestracji, a następnie skontaktuj się z nami mailowo: info@sohe.pl. Wówczas włączymy stały rabat w wysokości 10% na większość asortymentu sklepu.

Pamiętaj, że u nas zakupy zrealizowane na kwotę powyżej 200 zł wysyłane są bez kosztów przesyłki - również kurierem za pobraniem.

Czas wysyłki to 2 dni robocze licząc od kolejnego dnia od złożenia zamówienia, jednak często realizujemy wysyłkę szybciej. Jak to wygląda w praktyce? To proste, zamówienie złożone (i opłacone przy płatności z góry) do 10:00 danego dnia roboczego jest wysyłane kolejnego dnia.

Chcesz rozpocząć współpracę z Sohe? Z ogromną chęcią powitamy Cię w gronie kolejnych zadowolonych klientów! Zadaj nam pytanie, a na pewno szybko rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Interesuje Cię dropshipping? Zajrzyj tutaj.