Kwas hialuronowy uważany jest za jeden ze składników do skutecznej walki ze starzejącą się skórą. Często jest rekomendowany przez kosmetologów w przypadku pojawienia się pierwszych zmarszczek. Wysokie temperatury i słońce to coś, co uwielbiamy latem, jednak nasza skóra nie podziela tego entuzjazmu! Kąpiele w słonej wodzie, opalanie się, mniej czasu spędzanego w domu i przeznaczonego na dokładną pielęgnację to wszystko czyni niepożądane zmiany w strukturze skóry. Pojawiają się nowe przebarwienia, skóra traci elastyczność, widzimy wreszcie na swojej twarzy niechciane bruzdy.

Dlatego do codziennej pielęgnacji, nie tylko latem, czas wprowadzić szczególną broń antystarzeniową - kwas hialuronowy. Idealnie nawilża skórę, w efekcie czego jest sprężysta, miękka i jędrna.

W naszej hurtowni kosmetycznej posiadamy szereg produktów do pielęgnacji twarzy z tym wysoce efektywnym przeciwstarzeniowym składnikiem. Zapraszamy!


https://www.sohe.pl/category/?q=Eveline+Nawil%C5%BCaj%C4%85cy+Krem+przeciwzmarszczkowy+Kwas+Hialuronowy+%26+Zielona+Oliwka#top


https://www.sohe.pl/category/?q=Delia+Cosmetics+3D+Hyaluron+Fusion+Serum+z+kwasem+hialuronowym#top


https://www.sohe.pl/category/?q=Dermofuture+Precision+Zastrzyk-Serum+z+kwasem+hialuronowym+#top


https://www.sohe.pl/category/?q=Floslek+Skin+Care+Expert+Sphere-3D+Sferyczny+Krem+z+kwasem+hialuronowym#top