Marka Laq jest dość swieżym brandem - jednakże dzięki wysokiej jakości produktów oraz nietuzinkowym wzornictwem opakowań i produktów zdobył serca naszych klientów w 2019 roku.
Ręcznie wytwarzane mydełka naturalne wyglądają i pachną fantastycznie - schodziły jak swieże bułeczki w okresie bożonarodzeniowym. Szkoda, że (jeszcze) zapachu nie da się transportować przez internet, ale zdjęcia oddadzą choć w części, o czym piszę:Powyższe mydełka były hiciorem Bożego Narodzenia 2019. Tymczasem w ciągu całego roku niesłabnącym powodzeniem cieszyły się kosmetyki dla mężczyzn - dziewczyny miały doskonałego nosa, co spodoba się ich facetom. A producent wiedział, czym zachęcić do zakupu kosmetyków naturalnych marki Laq. Nazwy w stylu: Ekstremalnie Dziki Żel 8 w 1 z ekstraktem z dębu przykuwają uwagę:) No i ta buteleczka z dzikusem z lasu:)Z informacji zdobytych w internecie, założycielem (lub jednym z założycieli) marki jest p. Karolina Latanowicz, autorka bloga http://kremdlamnie.pl/. Widać, że kosmetyki to jej pasja.

W ofercie sklepu Sohe mamy chyba większość kosmetyków naturalnych marki Laq - https://www.sohe.pl/category/?q=%22LaQ%22 - jak widać jest w czym wybierać:) Nie możemy się też doczekać niespodzianek przygotowanych na Dzień Babci i Dziadka - a to już niedługo, za kilka tygodni....

Mam nadzieję, że założyciele marki Laq nie będą mieć mi za złe wykorzystanie ich grafik do celów tego wpisu:)