W każdej drogerii znajdziesz ogrom akcesoriów do makijażu - łatwo się w tym pogubić. Szczególnie w pędzlach, których ilość rodzajów może przyprawiać o zawrót głowy. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko podstawowe pędzle uniwersalnie do podkłądu, pudru lub różu, jak również specjalistyczne: do podkreślenia załamania oka, do konturowania (również na mokro) oraz blendowania granic między cieniami do powiek.
W Sohe zaopatrzysz się zarówno w pojedyńcze pędzelki (również maleńkie pacynki za grosze), pędzle do zadań specjalnych, jak również całe zestawy. Tu też jest w czym wybierać - podstawowe uniwersalne zestawy 10 sztuk pędzli do makijażu może Ci już wystarczyć. Jeśli szukasz kompletów pędzli z pędzelkami i szczoteczkami do oczu lub rzęs, warto zaopatrzyć się w większe zestawy z etui (18 lub 24 sztuki).
Współpracując ze znaną marką beauty Clavier (Clavier to nie tylko kępki do przedłużania rzęs, ale tez lakiery hybrydowe i własnie pędzle) mamy w swojej ofercie również taki profesjonalny zestaw: https://www.sohe.pl/PEDZLE-DO-MAKIJAZU-CLAVIER-PREMIUM-BRUSHES-11-SZT-p55004 - cena świadczy tu zdecydowanie o jakości. taki zestaw świetnei nadaje się tez na prezent. Czy czytają nas jacyś Panowie? Dzień Kobiet tuż tuż....