Jeśli tu trafiłeś/-aś, to prawdopodobnie jesteś zainteresowany/-a współpracą hurtową z naszą drogerią. Nasza oferta to kilkanaście tysięcy produktów z szerokiej kategorii “Uroda”, w tym bogatą oferta francuskich kosmetyków naturalnych. Mamy własny sklep internetowy, jak również funkcjonujemy na Allegro i Ceneo. Być może wyda Ci się to na pierwszy rzut oka niekorzystne, ale proponujemy “drop w dropie”. Współpracując z trzema dużymi hurtowniami kosmetycznymi, z których zaledwie jedna proponuje dropshipping, jednak w niekorzystnym cenowo rozwiązaniu, chcemy rozszerzyć naszą działalność o współpracę z przedsiębiorcami. Mając jeszcze “wolne siły i środki” jesteśmy w stanie systematycznie obsłużyć również zamówienia dropshippingowe. 

Poniżej znajdziesz zasady współpracy. Staramy się, aby były one jak najbardziej przejrzyste i z korzyścią dla Ciebie.

 1. Rabat podstawowy: 15% z wyłączeniem kategorii Perfumy.
 2. Brak minimalnej kwoty zamówienia - realizujemy wszystko. 
 3. Czas wysyłki zamówienia do klienta docelowego to 2 dni robocze licząc od kolejnego dnia roboczego po opłaceniu zamówienia.
 4. Na razie preferujemy płatność FV z góry. Przy dłuższej współpracy możemy rozważyć FV z odroczonym terminem płatności.
 5. Dropshipping bez opłat:
 • Własne etykiety lub nasz kurier (Inpost lub paczkomaty - cennik jak dla klientów detalicznych https://www.sohe.pl/news/n/54/Dostawa)
 • Numery przesyłek przekazywane Tobie lub klientom docelowym
 • Brak opłat za materiały do pakowania
 • Obsługa przesyłek pobraniowych
 • Plik xml aktualizowany co 3 godziny
 • Brak opłat za plik xml bez względu na obrót.

Zainteresowany/-a? Zapraszam do założenia konta na Sohe.pl oraz wiadomość na info@sohe.pl , aby włączyć stały rabat. W razie pytań lub wątpliwości, również zapraszamy do kontaktu mailowego.