Czy wiesz, że sprzedaż w modelu dropshipping to idealne rozwiązanie dla sklepu internetowego bez magazynu? Z tego wpisu dowiesz się więcej o naszej hurtowni, która dysponuje szerokim asortymentem z zakresu kosmetyków, środków czystości i chemii gospodarczej.

Skoro tu jesteś, to możliwe, że masz świadomość, czym jest dropshipping. Na wszelki wypadek podsumujemy jednak jego najważniejsze założenia. To nic innego, jak model logistyczny, w którym pomija się magazynowanie towarów u właściciela sklepu internetowego. Oferuje się zamiast tego bezpośrednią wysyłkę towaru z magazynu hurtowni do klienta sklepu.

Klient dokonuje zakupu -> Twój sklep internetowy zleca nam wysyłkę towarów bezpośrednio do klienta.

Nasza oferta to aktualnie kilkanaście tysięcy różnorodnych produktów zebranych w kategorii uroda, środki czystości i chemia gospodarcza.

Posiadamy własny sklep oraz aktywne konta na Allegro oraz w największej porównywarce produktów Ceneo. To czyni nas doświadczonym i sprawdzonym partnerem, który zna się na obsłudze klienta detalicznego i mając wolne zasoby, obsłuży również Twoje zamówienia dropshippingowe.

Oto nasze jasne zasady współpracy, z każdym partnerem:

  • Rabat podstawowy do 15% na dostępny asortyment (z wyłączeniem kategorii Perfumy).
  • Brak minimalnej kwoty zamówienia – realizujemy każdy koszyk.
  • Czas wysyłki zamówienia do klienta docelowego to 2 dni robocze (licząc od kolejnego dnia roboczego po opłaceniu zamówienia).

Ważne: W początkującej fazie współpracy preferujemy płatność z góry za każde zamówienie z możliwością wystawienia faktury zbiorczej pod koniec każdego miesiąca kalendarzowego. Przy współpracy długofalowej będzie możliwe opłacenie jej z odroczonym terminem.

Nasze proste zasady dostawy towarów:

  • Wykorzystujesz własne etykiety lub korzystasz z naszych dostaw https://www.sohe.pl/news/n/54/Dostawa).
  • Numery przesyłek przekazujemy Tobie lub klientom docelowym.
  • Nie pobieramy opłat za materiały do pakowania przesyłek.
  • Nie obsługujemy przesyłek pobraniowych.
  • Plik xml generujemy i aktualizowany co 3 godziny (nie pobieramy za to opłat).

Jeśli jesteś zainteresowany/-a współpracą, to zapraszam do założenia konta na Sohe.pl oraz podesłania wiadomość na info@sohe.pl (wówczas możemy włączyć stały rabat). Służymy pomocą i chętnie odpowiemy na każde pytania. Jesteśmy otwarci na rozmowę lub kontakt mailowy.