• Kategorie
  • Parametry
  • Sztuczne rzęsy na pasku

Sztuczne rzęsy na pasku potrafią dodać każdemu spojrzeniu dużo zmysłowości, a także optycznie powiększyć oko. Każda kobieta marzy o długich rzęsach, jednak nie zawsze taką funkcję spełniają rzęsy naturalne. Właśnie w takiej sytuacji warto skorzystać z innych, dostępnych rozwiązań, a do takich należą m.in. sztuczne rzęsy. Prezentują się one doskonale zarówno na co dzień, jak i wyjątkowe okazje, podkreślając i powiększając oko.

Sztuczne rzęsy - wyjątkowy efekt podkreślonego oka

Nasze propozycje usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające Klientki. Polecamy im m.in. rzęsy z serii Glam, marki Ibra Makeup. Są to rzęsy syntetyczne, służące do wielorazowego użytku. Rzęsy Glam dostępne są w różnych wariantach, w zależności od indywidualnych preferencji Klientek. Sztuczne rzęsy na pasku przynoszą znakomity efekt niezależnie od tego czy zastosowane zostały do makijażu dziennego, czy też stanowiły dopełnienie np. świątecznej stylizacji. Każda kobieta będzie się w nich czuła i wyglądała bardzo dobrze.

Rzęsy na przezroczystym pasku mają wiele zalet. Po ich zastosowaniu nie pojawia się już konieczność stosowania eyelinera. Gdy nie chcemy ich już nosić, wystarczy je odpowiednio wyczyścić, by ponownie cieszyć się z możliwości ich użycia następnego dnia. W naszym sklepie internetowym sohe.pl, dajemy klientkom możliwość nabycia doskonałej jakości produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach, a do takich należą m.in. opisywane rzęsy, dzięki którym każda nasza klientka podkreśli swoją kobiecość i piękno.

Zgarnij kupony rabatowe -10%!

Załóż konto i/lub zapisz się do newslettera, a otrzymasz kupon rabatowy.