• Kategorie
  • Znajdź
  • Rzęsy

Prosimy o nie zaznaczanie zbyt wielu parametrów w filtrze jednocześnie, gdyż tylko niewielka ilość produktów spełniała będziekilka wymogów na raz. 


ODŻYWKI I SERUMSZTUCZNE RZĘSYAKCESORIA DO STYLIZACJI RZĘS

Oprawa oczu jest niezwykle ważna dla każdej kobiety, dlatego wiele z nich w trakcie wykonywania makijażu podkreśla również brwi oraz rzęsy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele atrakcyjnych rozwiązań pozwalających wydobyć ukryte w Tobie piękno. Wśród nich dostępne są między innymi sztuczne rzęsy, zalotki do rzęs, szczoteczki silikonowe do rzęs, specjalne waciki, aplikatory i wiele innych. Przygotowaną ofertę wyróżnia wysoka jakość produktów oraz ich bardzo atrakcyjna cena. Przekonaj się już dziś, że zakup obejmujący sztuczne rzęsy okaże się udany, a efekt, jaki dzięki nim uzyskasz - zniewalający!

Delikatne sztuczne rzęsy o jedwabistej strukturze elegancko i skutecznie podkreślają oprawę oka. Właściwie zaaplikowane i dobrane pod względem długości oraz gęstości nie wyglądają sztucznie. W dodatku rzęsy doklejane wcale nie muszą odstawać od tych naturalnych, a miejsce ich łączenia pozostaje niewidoczne. Powstaje za to efekt subtelnie podkreślonego, naturalnie wyglądającego oka. W naszym sklepie możesz też zakupić szczoteczki i pozostałe akcesoria do stylizacji, aby sztuczne rzęsy nakładały się bezproblemowo i długo trzymały. Z powodzeniem można założyć je na wyjątkowe okazje, jak również dobrać odpowiednie rzęsy na co dzień.

Sztuczne rzęsy - hurtownia Sohe. Cena i rodzaje

Do dyspozycji naszych klientek oddajemy jedwabiste sztuczne rzęsy. Różnią się one długością, grubością i skrętem, więc z łatwością można dobrać odpowiednie, pasujące do konkretnych oczu. Ich nakładanie jest banalnie proste i bezpieczne. Rzęsy doklejane są za pomocą specjalnego preparatu, również dostępnego w naszej ofercie. Można też zdecydować się na rzęsy mocowane nie fragmentami, lecz w całości. Wystarczy przyciąć pasek do rozmiaru oka i po nałożeniu makijażu oka przykleić. Można ich również używać wielokrotnie, dla higieny czyszcząc płynem micelarnym. Rzęsy w kawałkach i w formie elastycznego paska nie obciążają ani nie niszczą tych naturalnych, więc nasze produkty można stosować bez obaw. Co więcej, cena naszych produktów jest niezwykle przystępna.

Pielęgnacja sztucznych rzęs

doklejane rzęsy trzeba dbać, dlatego w naszym sklepie znajdują się również rozmaite akcesoria do pielęgnacji: szczoteczki, zalotki czy inne przedmioty. Do oczyszczania rzęs z po użyciu proponujemy specjalne aplikatory bezwłókienkowe. Mikroszczoteczki mają końcówkę wykonaną z mikrofibry, więc z ich pomocą bez trudu można usunąć resztki makijażu czy inne zanieczyszczenia. Aby oprawa oka była pełna, warto też sprawdzić ofertę pozostałych naszych akcesoriów m.in. do brwi, takich jak szczoteczki silikonowe, henna w różnych odcieniach oraz kredki.