• Silcare High Light Led Gel Żel budujący - Cover 100g

94.00 -3% 90.92
Lowest price in the last 30 days:
90.13
pair Save for later
Shipping within 24 hours
Shipping price Lack
Availability Last pieces
EAN 5902560503371


Innowacyjny system polimerowy High Light LED Gel to technologia najwyższej jakości.

Dzięki unikalnej formule czas utwardzania żelu został zmniejszony do 30 sekund w lampach LED oraz lampach UV/LED. Jest to żel jednofazowy, średniogęsty. Nadaje się do stosowania na naturalną płytkę paznokcia, a szczególnie do nakładania na tipsa. Produkt można również stosować do budowania końcówki French manicure.

Cechy:
-transparenty,
-jednofazowy,
-średniogęsty,
-samopoziomujący.

Nowa metoda High Light LED Gel przynosi nieocenione korzyści, m.in.:
-Czas utwardzania żelu zmniejszony z 3-4 minut do 30 sekund zarówno w lampie LED jak i lampie UV/LED 36 W.
-O 30 minut mniej czasu spędzonego w gabinecie, skrócony czas usługi, możliwość wykonania większej ilości usług.
-Promieniowanie LED jest bezpieczne dla skóry, jak i dla środowiska. Fale UV(A) wytwarzane przez lampę LED nie wpływają negatywnie na skórę tak jak fale UV (B) w standardowej lampie UV.
-Oszczędność energii dzięki diodom LED, które zapewniają niski pobór energii, o wiele niższy niż żarówki UV.
-Brak konieczności wymiany żarówek, jak w przypadku lampy UV, diody LED mogą pracować przeszło 50000 godzin, co daje żywotność lampy LED nawet do 20 lat.

Sposób użycia: Czas utwardzania w lampie LED i UV/LED o mocy 36 Watt:
-warstwa bazowa – 30 sek.
-budująca do końcówki French manicure – 30 sek.
-końcowa – 30 sek. Ostatnia warstwa wymaga przemycia cleanerem dla uzyskania super połysku.

 

Informacje
Seria SILCARE - Silcare High Light Led Gel
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion