• SULSENA Szampon-peeling przeciwłupieżowy z naturalnym peelingiem 150ml

47.92
pair Save for later
Shipping price Lack
Availability Duża dostępność
EAN 4823052203047

SULSENA szampon-peeling przeciwłupieżowy z naturalnym peelingiem 150ml

PIERWSZY KROK W ROZWIĄZYWANIU PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z ŁUPIEŻEM I JEGO SKUTKAMI.

Przeciwłupieżowy szampon-peeling SULSENA przeznaczony jest do kompleksowej pielęgnacji włosów i skóry głowy z objawami zwiększonego wydzielania gruczołów łojowych i obecności lepkiego tłustego łupieżu. Formuła szamponu-peelingu powstała na bazie innowacyjnego kompleksu  regulującego wydzielanie sebum: aktywnego składnika disiarczku selenu (SeS2) i naturalnego peelingu SENSOCEL® .

Działanie szamponu-peelingu:
-Skutecznie pozbywa się lepkiego, trudnego do zmycia łupieżu.
-Normalizuje równowagę lipidową skóry głowy.
-Hamuje wzrost grzybów drożdżowych z rodzaju Pityrosporum Ovale.
-Powoduje efekt mikro masażu, poprawiając ogólny stan skóry głowy.
-Doskonale spłukuje produkty do stylizacji włosów.
-Naturalne cząsteczki peelingu dodatkowo oczyszczają i odnawiają skórę głowy; ulega biodegradacji pod wpływem bieżącej wody.

Zbalansowana formuła szamponu-peelingu miękko i delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy z różnego rodzaju zanieczyszczeń, wspomaga złuszczanie martwych komórek naskórka, zmniejsza swędzenie. Ma przyjemny aromat pachnącej trawy.

Rezultaty: wyraźny efekt przeciwłupieżowy, eliminacja nieprzyjemnych subiektywnych objawów (swędzenie, uczucie dyskomfortu), zwiększenie funkcji barierowej skóry głowy, regulacja wydzielania sebum, wizualnie objawiająca się znaczną poprawą wyglądu skóry głowy i włosów.

Aby osiągnąć maksymalny efekt, szampon-peeling zaleca się stosować regularnie w połączeniu z produktami do aktywnej pielęgnacji przeciwłupieżowej SULSENA szampon-pasta.

Sposób użycia: nanieść na wilgotne włosy u nasady, rozprowadzić po całej długości i spienić. Lekkimi ruchami wmasować we włosy i skórę głowy. Pozostawić na 3 minuty, a następnie dokładnie spłukać bieżącą, ciepłą wodą. Powtórzyć procedurę.

Zalecenia dotyczące stosowania: nadaje się do częstego stosowania, lecz nie częściej niż 3 razy w tygodniu. Może być stosowany w przypadku wrażliwej skóry głowy.

Środki ostrożności: zawiera disiarczek selenu. Unikać kontaktu z oczami i podrażnioną skórą. W przypadku kontaktu, dokładnie przepłukać dużą ilością bieżącej, ciepłej wody. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: nie wykryto. Szamponu-peelingu nie należy stosować w przypadku indywidualnej nietolerancji lub nadwrażliwości na jego poszczególne składniki.

Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze od +6°C do +25°C oraz wilgotności poniżej 70%, z dala od źródeł ciepła. Unikać bezpośredniego działania promieni słonecznych.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion