• REVOLUTION HOME Spr d/pomieszcz You Are My Type#&

21.72
opak Save for later
Shipping within 24 hours
Shipping price Lack
Availability In stock
EAN 5057566448703

Uwolnij kuszący zapach jednym psiknięciem dzięki domowej kolekcji Revolution Room Spray. Wybierz jeden z 6 wyjątkowo zapachowych sprayów do pomieszczeń, aby stworzyć idealną atmosferę pasującą do Twojego nastroju w całym domu.

Zapakowany w kolorowy szklany pojemnik z pięknymi detalami z złotej folii. Każdy spray do pokoju zawiera 100 ml skoncentrowanego zapachu w charakterystycznej nucie, który zapewnia natychmiastową i podnoszącą na duchu zmianę atmosfery, nastroju i pachnące doznania.

Rozpyl spray Revolution Room w dowolnym miejscu w domu, aby stworzyć atmosferę pasującą do Twojego nastroju. Użyj swój ulubiony zapach w sypialni, aby stworzyć uspokajający nastrój po długim dniu, stwórz chłodną atmosferę w łazience, aby naprawdę zrelaksować się podczas kąpieli lub miej pod ręką spray do pokoju w salonie, aby zaoferować piękny atmosfera i pachnąca osobowość w pomieszczeniu.

Lost My Head Room Spray - ciemny i senny zapach lawendy i bobu tonka. Idealny do głębokich i nastrojowych doznań aromatycznych.

Jak używać:

Najważniejsza wskazówka:

Aby uzyskać bardziej intensywny zapach, spryskaj pokój kilkukrotnie

Wegańskie i nie testowane na zwierzętach

Informacje
Seria MAKE UP REVOLUTION - Room Spray
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion

  • Shop closed

Store temporarily unavailable