• Organique Home By Nature Koncentrat oczyszczający 500ml

46.11
pair Save for later
Shipping within 24 hours
Shipping price Lack
Availability In stock
EAN 5904639380630

 Koncentrat oczyszczający Home by Nature 500ml

Home by Nature to Dom. To ja i moja Rodzina. To ci, dla których chcemy tego, co dobre – z natury rzeczy. Pielęgnujmy Dom skutecznie, pięknie i zdrowo. Produkty Home by Nature posłużą nam w utrzymaniu czystych wnętrz z radością i poszanowaniem dla środowiska. Naturalny koncentrat oczyszczający skomponowany na bazie octu jabłkowego i alkoholu etylowego skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Prawidłowo stosowany nie pozostawia smug i zacieków. Dodatek roślinnej gliceryny zapobiega osadzaniu się kurzu i brudu na czyszczonych powierzchniach. Charakterystyczny zapach octu został złagodzony dodatkiem naturalnego, pomarańczowego olejku eterycznego.
ZASTOSOWANIE: w łazience, kuchni oraz gospodarstwie domowym. Produkt skutecznie wyczyścilustra, glazurę oraz armaturę. Doskonale sprawdzi się również przy czyszczeniu blatów kuchennych i różnych powierzchni gładkich. Efektywnie usunie zabrudzenia z szyb i innych szklanych powierzchni.

Koncentrat czyszczący o prostym i naturalnym składzie.    

Sposób użycia:
Niewielką ilość koncentratu nanieść na zabrudzoną powierzchnię i wytrzeć do sucha. W razie konieczności czynności należy powtórzyć.    

ZAWIERA: limonene*. *składnik naturalnego olejku eterycznego

Informacje
Seria ORGANIQUE - Home By Nature
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion