• Kategorie
  • Znajdź
  • Oczy

Oczy są zwierciadłem duszy. Jednak o to zwierciadło trzeba dbać. Właściwy makijaż oka wydobędzie z niego ten czar, podkreśli piękno twarzy. Cienie do powiek, czy to pojedyńcze, czy to w zestawach to konieczne Must have każdej kobiety. Odnośnie oferty hurtowni Sohe, nie będzie tu oryginalni - znów Makeup Revolution oraz Eveline to producenci wiodący prym w tym obszarze. Od Makeup Revolution mamy chyba kilkanaście wielokolorowych palet cieni do oczu. Od Eveline troche mniej, jednak one bardziej wyróżniają się jakością - mieliśmy czasem skargi na paletki do Makeup Revolution, że jednak nie są najlepszej jakości. Nawet jeśli to prawda, to nawet te opakowania w kształcie czekolady (czarnej lub białej, z malinami;), awokado czy króliczka powinny częściowo wynagrodzić może gorszą jakość cieni do powiek.

Podobno też dobrej baletnicy rąbek u spódnicy nie powinien przeszkadzać i problem leży nie w cieniach, lecz we właściwej bazie pod cienie?  A może pędzlu do makładania cieni lub blendowania kolorów? Z tym również jest różnie. Mamy w swojej ofercie tanie chińskie pędzle, ale też profesjonalną linię od Claviera, Top Choice i Donegala i one dają radę.

Oko podkreślamy zgrabną kreską wysokiej jakości eyelinera - Eveline Celebrity, Bell, Mon Ami, Ingrid to topowe marki, które są u nas zawsze dostępne. Dodatkowo tusz do rzęs - pogrubiające, wydłużające, dodające objętości (2000 kalorii, jak jeden z produktów Max Factor :) - to wszystko, jeśli nie zdecydowałaś się jeszcze na sztuczne rzęsy.