• ORIENTANA Joy Home Perfume Odświeżacz powietrza - Bombay Spirit 200ml

47.40
pair Save for later
Shipping within 24 hours
Shipping price Lack
Availability In stock
EAN 5904533310474

ORIENTANA SPRAY BOMBAY SPIRIT 200 ML

Bombaj to miasto pełne miejsc, gdzie można znaleźć duchowe ukojenie. Na ulicach rozprzestrzeniają się magiczne zapachy, takie jak delikatny zapach kadzidła, które jest mieszanką ziół, przypraw i żywic. W Bombaju wyróżniającym się zapachem jest drzewo sandałowe, które ma wyjątkowe właściwości aromatyczne oraz symboliczne znaczenie. Ma delikatny, uspokajający, lekko słodkawy zapach - przyjemny i kojący. Tworzy on odpowiednią atmosferę, wzbudza poczucie spokoju i skupienia. Pomaga w medytacji i odprężeniu. To dlatego nazwaliśmy nasz zapach BOMBAY SPIRIT.

Zamknij oczy i poddaj się bajecznemu, słodko-korzennemu aromatowi zawieszki BOMBAY SPIRIT... Przenieś się w wyobraźni do magicznego i pełnego tajemnic azjatyckiego miasta. Zamknij oczy, a twoje zmysły zaprowadzą cię do miejsc z orientalnymi przyprawami - poczuj cynamon, goździki czy anyż, doznaj nut słodkiej wanilii i karmelu, doświadcz delikatnego i kojącego aromatu drzewa sandałowego. Feeria aromatów zapewni niesamowite doznania i sprawi, że poczujesz prawdziwego ducha orientalnego miasta. Zaproś już teraz odrobinę lokalnego kolorytu Indii do swojego domu.

Jeśli chcesz zniwelować niechciane zapachy i stworzyć miejsce przyjazne i piękne pachnące, to perfumy do pomieszczeń są najlepszym rozwiązaniem. Wystarczy jedno psiknięcie i pomieszczenie natychmiast wypełni magiczny, uspokajający, delikatny zapach. Możesz cieszyć się nim w kuchni, łazience, aucie, garderobie, biurze - gdzie tylko chcesz. BOMBAY SPIRIT nada się jako zapach do tkanin w pomieszczeniu czy na tarasie. Odświeżysz otaczające cię powietrze i stworzysz atmosferę do skupienia i spokoju. Chcesz medytować, odpoczywać, praktykować jogę - to wspaniały zapach, który ci w tym pomoże. Zaproś do swojego domu magiczny klimat, który przeniesie cię do przyjemnych aromatów egzotycznych zakątków Azji.

Informacje
Seria ORIENTANA - Orientana Joy Home Perfume
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion

  • Shop closed

Store temporarily unavailable