• ORIENTANA Joy Home Perfume Odświeżacz powietrza - Bali Vibe 200ml

47.40
pair Save for later
Shipping within 24 hours
Shipping price Lack
Availability Last pieces
EAN 5904533310481

ORIENTANA SPRAY BALI VIBE 200 ML

Balijczycy wierzą, że cała wyspa, jej cudowny klimat, bujna roślinność, wspaniałe lasy tropikalne i majestatyczne góry to zasługa bogów. Dlatego na każdym kroku można tu spotkać przejawy celebrowania wierzeń i tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Niezwykłe tańce, muzyka, rzeźby czy architektura charakteryzują się wykorzystaniem motywów przyrody i wizerunków lokalnych bóstw. Dodajmy to tego balijskie spa, gdzie zapachy kwiatów i olejków koją zmysły. Bali to idealne wakacje.

Perfumy do pomieszczeń i tkanin BALI VIBE to zapach lata, oceanu i kwiatów. Spryskaj nimi miejsca, które wymagają odświeżenia i zniwelowania niechcianych zapachów. Wystarczy jedno lub dwa psiknięcia w przestrzeń, aby poczuć kuszącą słodycz wakacji. Mieszanka owocowych aromatów brzoskwini i gruszki, delikatnych nut kwiatów jaśminu, paczuli i fiołków oraz orzeźwiającej morskiej bryzy wprowadzi Cię w dobry nastrój. Zapach pomoże Ci przyjemnie spędzić nie tylko wolny czas ale także czas w pracy. Balijski vibe będzie Cię kusił wspaniałymi wakacjami.

Perfumy do pomieszczeń to nie tylko odświeżacze powietrza, ale także doskonała aromaterapia. Stosowane w różnych wnętrzach, zarówno w domu jaki i biurze poprawią zapach, stworzą przyjemną atmosferę. Zastosuj perfumy w salonie, sypialni, łazience, kuchni, korytarzu lub biurze. Poczuj komfort przyjemnej atmosfery. Perfumy do pomieszczeń nadają się do odświeżania powietrza w szafie, szufladach i na tkaninach. Możesz ich też użyć w samochodzie lub biurze wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć słoneczny klimat Bali.

Informacje
Seria ORIENTANA - Orientana Joy Home Perfume
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion

  • Shop closed

Store temporarily unavailable