• More4Care Specjalistyczny Serum-Aktywator gęstości włosów Anti Hair Loss 70ml

47.52
pair Save for later
Shipping within 24 hours
Shipping price Lack
Availability In stock
EAN 5900116088723

More4Care Anti Hair Loss Specjalistyczny serum-aktywator gęstości włosów 70 ml

Bazując na zaawansowanych technologiach oraz wiedzy z zakresu najbardziej efektywnego wzmacniania włosów, stworzono specjalistyczną serię ANTI HAIR LOSS, która skutecznie chroni włosy przed wypadaniem, wzmacnia je i zagęszcza.
Swoje działanie opiera na innowacyjnym kompleksie 4% TETRAXIDYLUM INTENSE o naukowo udowodnionej skuteczności. Kompleks, stymulując mikrokrążenie, odżywia cebulki włosów i aktywuje uśpione mieszki włosowe do wzrostu. W efekcie wydłuża cykl życia włosów, zapobiegając ich przedwczesnemu wypadaniu.

Zaawansowane działanie składników aktywnych:
• 4% TETRAXIDYLUM INTENSE COMPLEX - stymulując mikrokrążenie wokół cebulek, wspomaga ich odżywienie i pobudza włosy do szybszego wzrostu.
• BIOTYNA I D-PANTENOL -wnikając do włókien włosów, pogrubiają je i wzmacniają, ograniczając łamliwość i intensyfikując blask.
• ALANTOINA - łagodzi podrażnienia i koi skórę głowy.

SPECJALISTYCZNE SERUM-AKTYWATOR GĘSTOŚCI WŁOSÓW z formułą ANTI HAIR LOSS ogranicza łamliwość włosów i ich podatność na wypadanie aż do 75%*.
Skutecznie zagęszcza oraz pogrubia włosy. Skoncentrowane składniki aktywne, wnikając do cebulek, intensywnie je odżywiają, zwiększając nawet o ponad 10%* ilość włosów w fazie wzrostu, co daje aż do 2500 nowych włosów*.

Skuteczność potwierdzona w badaniach klinicznych**:
93% mocniejsze włosy i mniej podatne na wypadanie
87% wzrost ilości i gęstości włosów
80% pogrubienie włosów
80% odbudowa uszkodzonych włosów
*Badania instrumentalne przeprowadzone w niezależnym Laboratorium Badawczym po 12. tygodniach stosowania serum do włosów.
**Badania aplikacyjne przeprowadzone w niezależnym Laboratorium Badawczym po 5-6. tygodniach stosowania serum do włosów.

Sposób użycia:
1-2 razy dziennie nanieś serum na suchą lub wilgotną skórę głowy w miejscach przerzedzania się włosów, masując przez około 1-2 minuty. Nie spłukuj. Kurację przeciw wypadaniu włosów skutecznie wspomaga stosowanie pozostałych produktów z serii ANTI HAIR LOSS: Szamponu i Odżywki.

Składniki:
Aqua
Propylene Glycol
Alcohol
Panthenol
Pyrrolidine 2
6-Diaminopyrimidine Oxide
Lactic Acid
Urea
Argania Spinosa Kernel Oil
Disodium Phosphate
Polysorbate 20
Biotin
Citric Acid
Allantoin
Sodium Benzoate
Potassium Sorbate

Informacje
Seria LONG 4 LASHES - More4Care
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion