• Kategorie
  • Szukaj
  • Męskie

Nowoczesny mężczyzna wie, kiedy może sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, a kiedy należałoby się trzymać klasycznych zapachów. To jednak znaczy, że coraz więcej panów decyduje się na zakup czegoś więcej, niż tylko antyperspiranty i dezodoranty w sprayu, sztyfcie lub żelu czy kulce. Męskie perfumy też stają się z roku na rok coraz popularniejsze. Są wśród nich ponadczasowe klasyki, perfumy i wody toaletowe Adidas, Jaguar, STR8, Tom Tailor, Nike, Denim czy Brutal, ale trafiają się też mniej przewidywalne zapachy. Dla coraz większej ilości panów Bruno Banani, Vittorio Bellucci, C-thru, La Rive, Naomi Campbell to także marki, które czasem lądują w koszyku – dla siebie albo jako prezent dla kobiety.

Nas to bardzo cieszy. Zapach jest tak samo domeną eleganckiego mężczyzny, jak dobrze skrojony garnitur i tak samo jak dezodoranty i antyperspiranty w kulce czy w sztyfcie są domeną mężczyzny-obieży świata. Warto poświęcić im nieco więcej uwagi i skupić się na wybraniu idealnego zapachu. Będzie on dopełnieniem rysów charakteru i pozwoli domknąć stylizację, jeśli chcesz wyglądać doskonale w każdym calu.

 

Zajrzyj na nasze wirtualne półki – sprowadzamy dezodoranty i antyperspiranty Rexona, Dove czy Axe, ale też perfumy i wody toaletowe dziesiątek znanych (i mniej znanych, ale bardzo lubianych) producentów. Użyj takich kryteriów, jakich potrzebujesz, żeby z tego działu wybrać to, czego Ci naprawdę potrzeba. Kieruj się swoim nosem – on będzie twoim przewodnikiem. Ubierz się w zapach, który będzie odpowiadał twojemu stylowi. nie musi być mocny – często subtelna woda toaletowa będzie doskonale wystarczająca, ale jeśli chcesz odważniejszej stylizacji zapachowej, to też znajdziesz dla siebie mnóstwo ciekawych propozycji.

image

Zgarnij kupony rabatowe -10%!

Załóż konto i/lub zapisz się do newslettera, a otrzymasz kupon rabatowy.