• Kategorie
  • Znajdź
  • Koloryzacja

Zmiana koloru? Pokrycie siwizny? Chwilowa zmiana stylizacji? Całkowita odmiana? Nie ma problemu! W naszym sklepie znajdziesz najlepsze preparaty i kosmetyki do koloryzacji włosów w bardzo dobrych cenach. Żeby uzyskać najlepszy, trwały efekt równego, głębokiego koloru bez niszczenia włosów, możesz wykorzystać najnowszej generacji farby w żelu Pure Color, Loreal albo farbę w kremie Joanna Multi Cream. Poza tym oczywiście mamy w ofercie klasyczne farby Loreal, Joanna czy Celia, ale też wiele innych, dzięki czemu nie tylko znajdziesz swój ulubiony kolor, ale też zdobędziesz możliwość wypróbowania zupełnie nowych możliwości.

Ofertę naszego sklepu rozbudowaliśmy o profesjonalny odsiwiacz dla mężczyzn Delia Cameleo i kilka produktów o podobnym działaniu – tak dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Poza tym wprowadziliśmy sporą gamę kosmetyków do koloryzacji z najwyżej półki – płyn do trwałej ondulacji Celia, specjalistyczne szampony i odżywki do włosów farbowanych, dzięki którym włosy są mniej zmęczone, wyglądają na zdrowsze i są lepiej odżywione. Pamiętaj, że farbowanie to dopiero początek – szczególnie jeśli używasz klasycznych farb, musisz zadbać o odżywkę do włosów farbowanych.

A jeśli na początek chcesz sprawdzić, jak będziesz wyglądać w konkretnym kolorze, poszukaj płukanek koloryzujących, płynów, mgiełek i szamponów koloryzujących. Dają one krótkotrwały efekt intensywnego, pięknego koloru. Możesz później zdecydować się na farbowanie farbą albo po prostu dzięki nimi zmienić swój image na kilka dni – wybór należy do ciebie, naszym zadaniem jest tylko dostarczenie ci odpowiednich kosmetyków do koloryzacji. Przejrzyj całą kategorię, a na pewno znajdziesz swoje ulubione.