• Janda Szybki Lifting Krem na dobranoc 50ml

58.84
opak Save for later
Shipping within 24 hours
Shipping price Lack
Availability Last pieces
EAN 5905279874404

SZYBKI LIFTING KREM NA DOBRANOC 50ml

Endogenny lifting, odbudowa, odżywienie skóry.

Dla kobiet po 40-tce, które zauważają spadek kondycji skóry, utratę napięcia, pojawienie się zmarszczek i brak elastyczności. Dla kobiet, które chcą działać szybko i zdecydowanie. Krem skutecznie działa w kierunku poprawy wewnętrznego naprężenia skóry (endogenny lifting), redukcji zmarszczek, poprawy nawilżenia, komfortu i jakości skóry.

SIŁA SKŁADNIKÓW:

  • Drony kosmetyczne PATENT - najnowsze, super wnikające i precyzyjne nośniki kosmetyczne dostarczające bardzo aktywny peptyd wyłącznie do komórek skóry właściwej.
  • Reaktywator naskórka - naturalny składnik aktywny usprawniający funkcjonowanie komórek całej epidermy od podstawy do jej wierzchnich warstw. Restartuje stare komórki, poprawia w nich ekspresję genów.
  • Olej z gardenii - otrzymywany z kwiatów, zmiękcza i wygładza skórę. Wzmacnia jej właściwości barierowe, odżywia i chroni.

Cosmetic Drones® (Drony kosmetyczne) są znakiem towarowym zarejestrowanym przez Infinitec Activos S.L.

Sposób użycia:

Krem nanoś codziennie wieczorem po dokładnym oczyszczeniu skóry twarzy. Omijaj okolice oczu. Kurację dopełnij kremem na dzień dobry, codzienną maską napinającą i kremem pod oczy szybki lifting Janda.

Informacje
Seria JANDA - Szybki Lifting
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion

  • Shop closed

Store temporarily unavailable