• JORDAN Szcz.ELECTRIC CLEAN SMILE

166.64
pair Save for later
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 3 working days
Shipping price 65
Shipping abroad/Pack Europe 65
Availability Last pieces
EAN 7046110036044

UWAGA!!! szczoteczki występują w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-czarna i biało-różowa.Wysyłane są losowo-w zależności od dostępności

Elektryczna szczoteczka do zębów Jordan Clean Smile 
Seria Jordan Clean Smile to nowa generacja elektrycznych szczoteczek do zębów, które ułatwiają utrzymanie czystych zębów dzięki naszej technologii SoftCleanTM.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I SKUTECZNE CZYSZCZENIE

Seria Jordan Clean Smile zapewnia najwyższej jakości i skuteczne czyszczenie. Technologia oscylacyjnej główki szczoteczki zapewnia dokładne czyszczenie, a dzięki 2 trybom prędkości możesz wybrać preferowaną intensywność. Jordan Clean Smile jest również wyposażony w wytrzymałą baterię, która zapewnia 3 tygodnie szczotkowania na jednym ładowaniu. Ponadto wiemy, że życie jest zajęte i łatwo zapomnieć o ładowaniu, dlatego opracowaliśmy opcję szybkiego ładowania, która zapewnia 1 tydzień szczotkowania w zaledwie 20 minut.

Wbudowany zegar i czujnik nacisku pomagają również zapewnić najlepszą jakość szczotkowania, zgodnie z 2-minutowymi zaleceniami dentystów i zapobiegają mocnemu szczotkowaniu.

 

DLACZEGO WYBRAĆ ELEKTRYCZNĄ SZCZOTKĘ DO ZĘBÓW?

Elektryczne szczoteczki do zębów mają udokumentowaną skuteczność. Ponadto udowodniono, że usuwają więcej płytki nazębnej niż ręczna szczoteczka do zębów. Elektryczne szczoteczki do zębów wykonują większość pracy za Ciebie. Zapewniają większą liczbę ruchów szczotkujących na czyszczenie w porównaniu do poruszania zwykłą szczoteczką do zębów w przód iw tył.

Podczas szczotkowania szczoteczką elektryczną należy szczotkować i skupiać się na każdej powierzchni zęba osobno. 
Badania wykazały, że mycie zębów w ten sposób jest bardziej skoncentrowane. W ten sposób może poprawić końcowe wyniki czyszczenia. Wbudowane zegary, które można znaleźć w elektrycznych szczoteczkach do zębów, również zapewniają, że szczotkujesz wystarczająco długo. Istnieją udokumentowane dowody na to, że szczotkowanie przez 2 minuty usuwa więcej płytki nazębnej niż szczotkowanie przez średnio 45 sekund.


Elektryczne szczoteczki do zębów mogą również pomóc osobom borykającym się z różnymi problemami. Na przykład wbudowana technologia, która zapobiega zbyt mocnemu szczotkowaniu. Elektryczne szczoteczki do zębów mogą być również bardzo pomocne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Obejmuje to osoby z cieśnią nadgarstka, zapaleniem stawów i podobnymi schorzeniami, ponieważ jest bardzo łatwy w użyciu.

Informacje
Seria ORKLA - Electric Clean
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion

  • Manufacturers