• Garnier Skin Naturals Super Serum na przebarwienia Vitamin C 30ml

60.02
pair Save for later
Shipping within 24 hours
Shipping price Lack
Availability In stock
EAN 3600542483612

Garnier Vitamin C serum na przebarwienia z witaminą C*, niacynamidem i kwasem salicylowym, 30 ml

Pierwsze serum z silnie skoncentrowaną 3,5% formułą [witamina c* + niacynamid + kwas salicylowy), aby redukować przebarwienia juz w 6 dni i uwolnić naturalny blask skóry. 3,5% formuła oparta jest na skutecznych składnikach aktywnych znanych ze swoich właściwości redukujących przebarwienia i dodających skórze blasku. Potwierdzona skuteczność: Po 3 dniach: skóra wygląda na bardziej jednolitą i gładszą. Po 6 dniach: widoczność przebarwień jest zredukowana. Po 56 dniach: -43% widocznych przebarwień**. Nasz produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju i koloru skóry. Testowany dermatologicznie. 


*Pochodna witaminy C - formuła z jedną z najstabilniejszych pochodnych witaminy C. Jest mniej podatna na rozkład w wyniku utleniania lub wysokich temperatur zapewniając skuteczność serum. Redukuje przebarwienia, rozświetla, ma właściwości przeciwzmarszczkowe dzień po dniu rewitalizując skórę. 


Cechy:


Formuła wzbogacona witaminą C, niacynamidem i kwasem salicylowym


Testowany dermatologicznie


Rezultaty:


Skóra wygląda na bardziej jednolitą i gładszą


Sposób użycia: 


Nałóż 1 pełny zakraplacz na czystą twarz i delikatnie wmasuj w skórę. Stosuj rano przed pielęgnacją na dzień lub wieczorem przed kremem na noc. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast dokładnie spłukać.

Informacje
Seria GARNIER - Skin Naturals
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion

  • Shop closed

Store temporarily unavailable