• Floslek ŻELOVE® Nawilżenie aloe water bomb 2 w 1 + MISTLOVE łagodząca mgiełka ogórek, aloes

41.49
pair Save for later
Shipping within 24 hours
Shipping price Lack
Availability Last pieces
EAN 5905043009667

ŻELOVE® Nawilżenie aloe water bomb 2 w 1 + MISTLOVE łagodząca mgiełka ogórek, aloes - Floslek

Aloesowa eksplozja nawilżenia - w zestawie: 
- Aloe Water Bomb 2 w 1 to intensywnie pielęgnujący żel nawilżający do twarzy, szyi i dekoltu o świeżym zapachu zielonego ogórka. Zapewnia długotrwałe ukojenie i odżywienie naskórka. 

- MISTLOVE Łagodzaca Mgiełka ogórek, aloes to uniwersalny produkt do nawilżania twarzy, ciała i włosów. Doskonale nawadnia cerę oraz wzmacnia nawilżające działanie kremu.

ŻELOVE® Nawilżenie Aloe Water Bomb 2 w 1 to intensywnie pielęgnujący żel nawilżający do twarzy, szyi i dekoltu o świeżym zapachu zielonego ogórka. Kosmetyk jak galaretka rozpływa się na skórze optymalnie ją nawadniając i nadając jej promiennego basku. Aloe water bomb 2 in 1 stosowany rano i wieczorem zapewnia długotrwałe ukojenie i odżywienie naskórka. 

MISTLOVE Łagodzaca Mgiełka ogórek, aloes to uniwersalny produkt do nawilżania twarzy, ciała i włosów, dla osób w każdym wieku. Doskonale nawadnia cerę oraz wzmacnia nawilżające działanie kremu, Idealnie przygotowuje skórę do nałożenia makijażu, a także jego odświeżenia w ciągu dnia. Rozpylona przed snem nie tylko nawadnia, niweluje uczucie suchości i pielęgnuje skórę, ale również koi zestresowane ciało i wycisza zmysły po intensywnym dniu.

Sposób użycia:
ŻELOVE® Nawilżenie Aloe Water Bomb 2 w 1 - przy skórze młodej lub przesuszonej stosuj żel tak jak lubisz, na twarz, szyję i dekolt, rano i wieczorem zamiast kremu. Niezależnie od typu skóry, tak często jak potrzebujesz, jako nawilżającą maseczkę. 
MISTLOVE Łagodzaca Mgiełka ogórek, aloes - wstrząśnij buteleczką i rozpyl produkt na twarz, dekolt, włosy i ciało. Czynność możesz powtarzać tak często jak chcesz i dozować produkt tak jak lubisz.

Informacje
Seria FLOS-LEK - ŻeLove
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion