-
Language
-
Currency : GBP
-
Customer zone
-
Shopping Cart ( 0 )For free delivery missing
*Only within PolandFree delivery from PLN 200To pay 0 -

*Only within Poland
-
Floslek ŻELOVE® Nawilżenie aloe water bomb 2 w 1 + MISTLOVE łagodząca mgiełka ogórek, aloes


Shipping within | 24 hours |
Shipping price | Lack |
Availability |
Last pieces
![]() |
The bar code | |
EAN | 5905043009667 |
- Description
- Reviews and ratings (0)
ŻELOVE® Nawilżenie aloe water bomb 2 w 1 + MISTLOVE łagodząca mgiełka ogórek, aloes - Floslek
Aloesowa eksplozja nawilżenia - w zestawie:
- Aloe Water Bomb 2 w 1 to intensywnie pielęgnujący żel nawilżający do twarzy, szyi i dekoltu o świeżym zapachu zielonego ogórka. Zapewnia długotrwałe ukojenie i odżywienie naskórka.
- MISTLOVE Łagodzaca Mgiełka ogórek, aloes to uniwersalny produkt do nawilżania twarzy, ciała i włosów. Doskonale nawadnia cerę oraz wzmacnia nawilżające działanie kremu.
ŻELOVE® Nawilżenie Aloe Water Bomb 2 w 1 to intensywnie pielęgnujący żel nawilżający do twarzy, szyi i dekoltu o świeżym zapachu zielonego ogórka. Kosmetyk jak galaretka rozpływa się na skórze optymalnie ją nawadniając i nadając jej promiennego basku. Aloe water bomb 2 in 1 stosowany rano i wieczorem zapewnia długotrwałe ukojenie i odżywienie naskórka.
MISTLOVE Łagodzaca Mgiełka ogórek, aloes to uniwersalny produkt do nawilżania twarzy, ciała i włosów, dla osób w każdym wieku. Doskonale nawadnia cerę oraz wzmacnia nawilżające działanie kremu, Idealnie przygotowuje skórę do nałożenia makijażu, a także jego odświeżenia w ciągu dnia. Rozpylona przed snem nie tylko nawadnia, niweluje uczucie suchości i pielęgnuje skórę, ale również koi zestresowane ciało i wycisza zmysły po intensywnym dniu.
Sposób użycia:
ŻELOVE® Nawilżenie Aloe Water Bomb 2 w 1 - przy skórze młodej lub przesuszonej stosuj żel tak jak lubisz, na twarz, szyję i dekolt, rano i wieczorem zamiast kremu. Niezależnie od typu skóry, tak często jak potrzebujesz, jako nawilżającą maseczkę.
MISTLOVE Łagodzaca Mgiełka ogórek, aloes - wstrząśnij buteleczką i rozpyl produkt na twarz, dekolt, włosy i ciało. Czynność możesz powtarzać tak często jak chcesz i dozować produkt tak jak lubisz.
Informacje | |
Seria | FLOS-LEK - ŻeLove |
|
|
|
|
|
- Similar products