• Eveline Brazilian Body Golden Tan Błyskawicznie Brązująca Pianka do ciała 6w1 - od jasnej do średniej karnacji 150ml

15.99
pair Save for later
Shipping within 48 hours
Shipping price 4.99
Dropshipping 4.99
Shipping abroad/Pack Europe 65
Availability Duża dostępność
EAN 5903416029021

Błyskawicznie brązująca pianka do ciała już po pierwszej aplikacji pozwala cieszyć się zmysłową,złocistą opalenizną.Zapewnia perfekcyjne,równomierne krycie,nie pozostawia zacieków ani smug.Dzięki zastosowaniu kompleksu SmoothTan pierwszy efekt jest widoczny natychmiast po nałożeniu i wzmacnia się z upływem czasu.
Formuła lekkiej,kremowej pianki,o charakterystycznym karmelowym zabarwieniu,pozwala na precyzyjną aplikację samoopalacza oraz natychmiastowe wyrównanie kolorytu skóry.
Składniki aktywne:
-wyciąg z orzecha włoskiego i bio woda aloesowa zapewniają idealnie dopasowany do naturalnego odcienia skóry kolor opalenizny,a także długotrwale zapobiegają przesuszeniom.Egzotyczny zapach gwarantują przyjemność stosowania.

Sposób użycia:
Przed zastosowaniem preparatu wykonaj dokładny peeling.Niewielką ilość pianki nałóż na dłonie lub specjalną rękawicę i równomiernie rozprowadź na tych partiach ciała,które chcesz opalić.Dla uzyskania wyraźniejszego efektu,nałóż więcej produktu lub powtórz aplikację.Jeśli nie używasz rękawicy pamiętaj aby dokładnie umyć ręce.

 

 

Informacje
Seria EVELINE - Brazilian Body
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion