• Eveline All in One Eyeshadow Palette Cienie do powiek Burn - paletka 12g

Sex Ladies
45.18
opak Save for later
Shipping within 48 hours
Shipping price Lack
Availability In stock
EAN 5901761965919

Paleta cieni do powiek z serii ALL in ONE pozwala wykreować zarówno subtelny, jak i wieczorowy makijaż oczu. Intensywnie napigmentowane, satynowe i miękkie cienie umożliwiają nawet początkującym paniom wykonanie perfekcyjnego makijażu.
    
Zawartość palety:
- 12 pięknych matowych i opalizujących, długotrwałych kolorów.
- Pędzelek z podwójną końcówką do nanoszenia cieni i stopniowania intensywności koloru.
- Prosty instruktaż wykonania dziennego i wieczorowego makijażu oczu.

PALETA NUDE 
zainspirowana pięknem natury paleta dwunastu odcieni beżów, brązów i szarości zawiera perfekcyjnie zharmonizowane kolory, które pasują i z pewnością spodobają się większości pań. Ożywione złocistymi, brązowymi i miedzianymi refleksami powieki mienią się i intrygują swoim wyglądem.

PALETA ROSE
zainspirowana delikatną stroną kobiecej natury, doskonale zharmonizowana paleta matowych oraz złocistych odcieni róży i brązów została starannie przygotowana tak, by podkreślić wyjątkowe piękno każdej z pań.

 

Informacje
Seria EVELINE KOLOROWKA - All In One
  • To paletka, która jest bestsellerem marki Eveline. Posiadam już od dawna paletkę Rose, Nude, w końcu przyszła pora na najbardziej osławioną Burn. Długo wahałam się bo kolory wydawały mi się zbyt ciepłe, widziałam tu zbyt dużo czerwonego pigmentu. A tu taka miła niespodzianka! Te kolory wyglądają na oku bardzo elegancko, są naturalne, stonowane, jednocześnie świetnie wydobywają zieloną tęczówkę. Dwa pierwsze górne rzedy używam do cieniowania całej powieki, a dwa dolne są świetne do ryzowania kreski pędzelkiem, czy mocniejszego zaznaczenia zewnętrznego kącika. Oprócz ciekawej kolorystyki paletka spełnia świetnie swoją wartość funkcjonalną. Cienie są miękkie, kremowe, pozbawione jakiegokolwiek odczucia kredowości, suchości, których to tak nie lubię w wielu cieniach do powiek. Świetnie się łączą ze skórą, nie tworząc plam. No i to cudowne lekkie kwadratowe opakowanie. Wykonane z grubego i wytrzymałego plastiku. Takie palety lubię, bo są przyjazne w użyciu na co dzień, fajne nawet do zabrania do torebki czy w podróż. Polecam!
    AniaK (2019-09-15)
    Quality
    The Functionality
    Price
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion