• Durex Prezerwatywy Performa 12 szt.

Properties moisturizer
54.30
opak Save for later
Shipping within 48 hours
Shipping price Lack
Availability In stock
EAN 5038483151860

Durex Performa 12 szt.

ZA CO POKOCHASZ DUREX PERFORMA?

  • Prezerwatywy Durex Performa zaprojektowane są z myślą o nim.
  • Pokryte lubrykantem Performa™, który pomaga opóźnić jego orgazm.
  • Zakończone zbiorniczkiem, gładkie.

Kiedy namiętność osiąga punkt krytyczny, prezerwatywy Durex Performa wkraczają do akcji. Wnętrze prezerwatywy z tej serii jest pokryte lubrykantem Performa™, który sprawia, że seks staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujący. 

Durex Performa to prezerwatywy z lubrykantem Performa™. W jego skład którego wchodzi benzokaina (5%), substancja znieczulająca miejscowo, które gwarantują opóźnienie wytrysku i przedłużenie stosunku. To wszystko dla Waszej przyjemności. Orgazm mężczyzny jest opóźniony, a czas trwania stosunku i Wasza przyjemność - wydłużone. Dodatkowo Durex Performa mają wygodny kształt easy-on, który ułatwia zakładanie prezerwatywy. Każda z naszych prezerwatyw jest w 100% testowana elektronicznie. Każda seria przechodzi 5 testów jakości.

Pamiętaj, że żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Bądź na bieżąco, przeczytaj informacje załączone na opakowaniu, szczególnie jeśli uprawiając seks analny lub oralny, korzystasz z prezerwatywy.

Informacje
Seria DUREX - Performa
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion