• Durex Prezerwatywy Performa 12 szt

Properties moisturizer
49.03
opak Save for later
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Dropshipping 0
Shipping abroad/Pack Europe 65
Availability In stock
EAN 5038483151860

Durex Performa 12 szt.

ZA CO POKOCHASZ DUREX PERFORMA?

  • Prezerwatywy Durex Performa zaprojektowane są z myślą o nim.
  • Pokryte lubrykantem Performa™, który pomaga opóźnić jego orgazm.
  • Zakończone zbiorniczkiem, gładkie.

Kiedy namiętność osiąga punkt krytyczny, prezerwatywy Durex Performa wkraczają do akcji. Wnętrze prezerwatywy z tej serii jest pokryte lubrykantem Performa™, który sprawia, że seks staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujący. 

Durex Performa to prezerwatywy z lubrykantem Performa™. W jego skład którego wchodzi benzokaina (5%), substancja znieczulająca miejscowo, które gwarantują opóźnienie wytrysku i przedłużenie stosunku. To wszystko dla Waszej przyjemności. Orgazm mężczyzny jest opóźniony, a czas trwania stosunku i Wasza przyjemność - wydłużone. Dodatkowo Durex Performa mają wygodny kształt easy-on, który ułatwia zakładanie prezerwatywy. Każda z naszych prezerwatyw jest w 100% testowana elektronicznie. Każda seria przechodzi 5 testów jakości.

Pamiętaj, że żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Bądź na bieżąco, przeczytaj informacje załączone na opakowaniu, szczególnie jeśli uprawiając seks analny lub oralny, korzystasz z prezerwatywy.

Informacje
Seria SCHOLL - Performa
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion