• Durex Prezerwatywy Extra Safe 12 szt

Properties moisturizer
54.30
opak Save for later
Shipping within 48 hours
Shipping price Lack
Availability In stock
EAN 5010232964600

Durex Extra Safe 12 szt.
ZA CO POKOCHASZ DUREX EXTRA SAFE?

  • Nieco grubsze od klasycznych prezerwatyw Durex Classic dla szczególnego zabezpieczenia.
  • Pokryte dodatkową ilością silikonowego lubrykantu dla większego komfortu.
  • Standardowy rozmiar (szerokość nominalna 56 mm).

Nieważne, czy to szybki seks w czasie randki, ostra jazda bez trzymanki, seks analny czy oralny. Prezerwatywy to gwarancja ochrony i wygody. A prezerwatywy Durex Extra Safe zapewniają jak największą ochronę w trakcie stosunku. Prezerwatywy są pokryte większą ilością lubrykantu i zostały wykonane z nieco grubszego lateksu, co jeszcze bardziej wpływa na skuteczność prezerwatywy. Durex Extra Safe to bezpieczny i dobry seks bez uszczerbku na przyjemności. Zrelaksuj się i działaj. 

Dla Twojego komfortu Durex Extra Safe są gładkie i mają kształt easy-on, który ułatwia zakładanie prezerwatywy. Każda z nich jest też zakończona zbiorniczkiem. Wszystkie prezerwatywy są w 100% testowane elektronicznie. Co więcej, każda seria przechodzi aż 5 testów jakości.

Pamiętaj, że żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Bądź na bieżąco, przeczytaj informacje załączone na opakowaniu, szczególnie jeśli uprawiając seks analny lub oralny, korzystasz z prezerwatywy.

Informacje
Seria DUREX - Extra Safe
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion