• Kategorie
  • Znajdź
  • Dla Niej


Zestawy prezentowe z kosmetykami to od lat jeden z najpopularniejszych typów prezentów. A wiesz, dlaczego mają też spore grono przeciwników? Bo nie każdy potrafi samodzielnie taki zestaw zmontować albo chociaż wybrać z gotowych propozycji na Dzień BabciDzień Kobiet czy Walentynki. Tymczasem zestawy tego typu trafiają nie tylko pod choinkę, ale też na Dzień Nauczyciela czy Dzień Teściowej. Jak zatem wybrać idealny zestaw prezentowy kosmetyków dla kobiety?

Najpopularniejsze kosmetyki to najczęściej żel pod prysznic + szampon albo żel pod prysznic + krem do twarzy i pod oczy. To ciekawe połączenie, ale nie oszukujmy się – dziś już trochę banalne. Można poszukać czegoś bardziej oryginalnego – na przykład żel zastąpić balsamem pielęgnacyjnym do ciała. Popularne stają się też masła do ciała w eleganckim prezentowym opakowaniu: Dove, Farmona, Laq czy Nivea przygotowują fabrycznie zestawy, w których się one pojawiają.

Dobrym pomysłem jest też dopasowanie kosmetyków do potrzeb obdarowanej – zestawy dla dojrzałych kobiet Bielenda Japan Lift kuracja młodościPerfecta Fenomen C z witaminą C czy zestaw ratunkowy do włosów zniszczonych Skrzypovita (szampon z serum do włosów) będą często znacznie lepiej dobrane niż sztampa żel+krem. Oczywiście to wymaga odrobiny inwencji i zorientowania się w marzeniach obdarowanej, ale nie oszukujmy się – wiele pań chętnie podpowie, czego im potrzeba. Bez względu na okazję, wystarczy tylko odwiedzić dobry sklep (ekhm, taki jak nasz) i znaleźć tam kosmetyki lub gotowe zestawy prezentowe dla kobiet.