• Kategorie
  • Znajdź
  • Dla Niego

Wielu mężczyzn kosmetyków nie szuka – są w stanie przez dwadzieścia lat kupować dokładnie ten sam produkt. A tymczasem WalentynkiDzień Chłopaka, urodziny, imieniny czy nawet Dzień Dziecka to dobry moment, żeby pokazać wybranemu facetowi, że możliwości jest więcej. Oczywiście największym wzięciem cieszą się zestawy prezentowe dla mężczyzn od Mikołaja pod Choinkę, ale nieszablonowych okazji jest więcej, choćby Andrzejki czy Dzień Nauczyciela. Pozostaje tylko wybrać odpowiedni zestaw – ale jak to zrobić?

Można poszukać w klasyce: zestawy STR 8, Adidas, Nike czy Dove są przygotowywane oryginalne przez producentów. Do środka trafia na przykład żel pod prysznic i dezodorant albo żel i woda toaletowa lub woda po goleniu. Popularne zapachy w eleganckim pudełku prezentowym to oczywiście spore ułatwienie dla kogoś, kto ma kupić taki prezent, ale warto też rozejrzeć się za nieco mniej popularnymi, a zdecydowanie ciekawymi propozycjami, takimi jak na przykład zestaw Laq Dzikus z lasu. Zresztą w ostatnich latach możliwości pojawiło się naprawdę sporo. Coraz częściej w zestawy prezentowe dla mężczyzn zamykane są profesjonalne kosmetyki do golenia czy kremy ochronne.

Jak je wybierać? Cóż – często jest to trochę wybieranie na ślepo, jeśli się chce zaproponować jakieś nowe zapachy, ale mężczyźni na szczęście też coraz częściej ułatwiają zadanie i podpowiadają, jaki zestaw mógłby im się spodobać, a jaki raczej nie jest w ich guście. Warto próbować, bo często to najprostszy sposób na prezent dający najwięcej radości.