• Christian Laurent 35+ Infuzyjny Krem silnie nawilżający na pierwsze zmarszczki na dzień i noc 50ml

46.49
pair Save for later
Shipping within 24 hours
Shipping price Lack
Availability In stock
EAN 5901761981056

POUR LA BEAUTÉ
INFUZYJNY KREM SILNIE NAWILŻAJĄCY NA PIERWSZE ZMARSZCZKI 35+  50ml

Poznaj moc infuzyjnego hydronasycenia i perfekcyjnie gładkiej cery! Po 35. roku życia zachodzi wiele zmian w strukturze skóry: zmniejsza się poziom koenzymu Q10 w komórkach skóry, przez co spowolniona zostaje synteza kolagenu i pojawiają się zmarszczki. Spada naturalna odporność naskórka, przez co cera staje się bardziej podatna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.


JAK DZIAŁA POUR LA BEAUTÉ INFUZYJNY KREM SILNIE NAWILŻAJĄCY NA PIERWSZE ZMARSZCZKI 35+?

Zaawansowana formuła kremu zapewnia globalną poprawę kondycji cery poprzez skoncentrowane działanie przeciwstarzeniowe i ochronne zarówno na powierzchni, jak i w głębszych warstwach naskórka. Wzmacnia naturalny system ochronny skóry, wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych poprzez zintensyfikowane działanie hydro-infuzyjnego systemu nawilżania. Ekstrakt z EKSKLUZYWNEJ CZARNEJ RÓŻY aktywnie nawilża, przywraca elastyczność skóry oraz wygładza. KONEZYM Q10 to antyoksydant występujący naturalnie w komórkach skóry. Neutralizuje wpływ wolnych rodników na skórę, energizuje i spowalnia procesy jej starzenia się. EVERMAT™ ma działanie matujące, redukuje widoczność porów, nie powodując wysuszenia cery. DROBINKI 24K ZŁOTA działają silnie nawilżająco i ujędrniająco już od pierwszej aplikacji.


INNOWACJA STWORZONA PRZEZ 2 LABORATORIA BADAWCZE TECHNOLOGIA DERMOFUZJI 4D

Rewolucyjna technologia wykorzystuje infuzyjny mechanizm transportu składników aktywnych za pomocą najnowszej generacji mikroprzekaźników, zwanych promotorami przejścia komórkowego, które umożliwiają precyzyjne przeniesienie składników aktywnych do głębokich warstw skóry oraz ich sekwencyjne, stopniowe uwalnianie. Zintensyfikowane czterostopniowe działanie anti-age na kilku poziomach skóry:

KORNEO-FUZJA – dzięki biomimetycznej formule składniki kremu z łatwością pokonują zewnętrzną barierę naskórka, jednocześnie działając silnie naprawczo na jego powierzchni.
IN-FUZJA – substancje aktywne synchronicznie przenikają przez kolejne poziomy naskórka.
DYFUZJA – poprzez równomierne rozprzestrzenianie składników w docelowych strukturach skóry aktywowany zostaje proces intensywnej regeneracji oraz precyzyjnego wypełniania zmarszczek.
ENDOFUZJA – etap radykalnej poprawy jędrności i napięcia skóry od wewnątrz.


REZULTATY POTWIERDZONE BADANIAMI*:

97% Intensywnie nawilżenie skóry.
93% Poprawa elastyczności skóry.
95% Odczuwalne wygładzenie cery.

*Badania na wybranej grupie kobiet przez okres 4 tygodni.

Sposób użycia:
Krem powinien być stosowany codziennie rano i wieczorem na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Aplikować poprzez wklepywanie.

Informacje
Seria EVELINE - Christian Laurent
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

Quality
The Functionality
Price
Signature
Opinion